Kohaletoimetamine ja tagastamine

KOHALETOIMETAMINE

EESTISISESED TELLIMUSED

Meie e-poest tellides on Sul neli võimalust enda paki kättesaatmiseks.

1. TULEN ISE JÄRELE 

Sul on võimalik oma tooted kätte saada Majatohtri poest aadressil Väike-Patarei 5, Tallinn. Tellimuse sooritamise järel saadame Sinu meilile teate, kui tooted on järeletulemiseks valmis. Majatohter on avatud E-R 09.00-18.00, L 10.00-14.00.

2. KULLERIGA KOJU

Kullerteenust pakume läbi Itella ja selle hind on sõltumata kaalust kuni 35 kg tellimuste puhul 10€. Kullerteenus leiab aset kuuel päeval nädalas (E-L) ja selle korral teeb kuller 2 kättetoimetamise katset kontakteerudes tellimuses märgitud telefoninumbril.

3. OMNIVA PAKIAUTOMAAT

Omniva pakiautomaati saatmise hind sõltub tellitavate toodete kogusest, jäädes vahemikku 6-8€.

Kohe, kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, saadetakse tarnija poolt tellimuses märgitud telefoninumbrile SMS-teade vastavate juhistega paki kättesaamiseks. Seejärel tuleb minna automaadi juurde ja sisestada puutetundlikul ekraanil SMS-iga saadetud uksekood.

Pakki hoiustatakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki jõudmisest automaati.

Omniva pakiautomaatide asukohad ja lahtiolekuajad.

4. ITELLA SMARTPOST PAKIAUTOMAAT

Itella SmartPOST pakiautomaati saatmise hind sõltub tellitavate toodete kogusest, jäädes vahemikku 6-8€. Kohe, kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, saadetakse tarnija poolt tellimuses märgitud mobiiltelefonile SMS-teade vastavate juhistega paki kättesaamiseks. Seejärel tuleb minna automaadi juurde ja sisestada puutetundlikul ekraanil SMS-iga saadetud uksekood.

Pakki hoiustatakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki jõudmisest automaati.

Smartpost pakiautomaatide asukohad ja lahtiolekuajad.

EELDATAV TARNEAEG

Kõik tellimused saadame välja kahe tööpäeva jooksul pärast tellimuse vormistamist. Kaup toimetatakse kätte 2-5 tööpäeva jooksul.

TAGASTAMINE

Pakume 14-päevast tagastamisõigust alates tellimuse kättesaamisest. Klientidel on õigus ostulepingust taganeda, kui kaup on avamata ning rikkumata. Tagastamine on Sulle täiesti tasuta.

Tagastamiseks võta meiega ühendust meili teel: info@ineco.ee.

RAHA TAGASTAMINE

Kaardiga tasudes laekub raha pangakontole pärast kinnituskirja saamist kahe nädala jooksul. Pangaülekannet kasutades laekub raha pangakontole 1-3 päeva jooksul. Kauba kättesaamise eest tasutud postikulu ei tagastata.

Kui Sul tekib küsimusi paki kohaletoimetamise, tagastamise või vahetamise kohta, kirjuta meile e-posti aadressile info@ineco.ee. Vastame kirjadele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul.