Savi seinavärv (saadaval Majatohtris)

525

100% LOODUSLIKEST KOOSTISTEST VÄRV SISERUUMIDESSE. SAADAVAL MAJATOHTRI E-POES JA POES AADRESSIL VÄIKE-PATAREI 5

IN ECO SAVIVÄRV on loodussõbralik kuivseguna müüdav sisevärv, mis koosneb tuntud looduslikest materjalidest, enamasti valgest savist ja dolomiidijahudest.

Värvid on loodud missiooniga, et tervisele ohutud keskkonnasõbralikud värvid oleksid kõigile huvilistele tasku- ja jõukohased, kergesti kasutatavad ja kättesaadavad.

Pakume maalähedasi toone, mis on inimesi saatnud aastatuhandeid. Oleme nendega kohanenud ja seetõttu on need inimese silmale kõige mugavamad.

Valikus on peenstruktuurne ja struktuurne savivärv.

Tellimiseks kirjuta meile info@ineco.ee, helista 5306 1223 või külasta meid Majatohtris Tallinnas aadressil Väike-Patarei 5. Savivärv on hetkel tellitav Majatohtri e-poest SIIT.

Puhasta
Tootekood: 700011 Kategooria:

Kirjeldus

Värv on sobilik neile, kes peavad oluliseks looduslikku hingavat (difuusset) ja plastivaba viimistlust ja kelle jaoks on oluline vältida tervist ja keskkonda kahjustavate ühendite kasutamist ning oluline luua meeldivat tunnet. IN ECO värvid ei sisalda säilitusaineid, lahusteid ega biotsiide. VOC 0.

Savivärvi kasutamine on üks lihtsamaid ja elementaarsemaid samme, mis on ka kõigile jõukohane, et seista ühiselt nii enda kui teiste inimeste tervise ja meie kõigi ühise keskkonna eest.

Värvi juured pärinevad Šveitsi ja Rootsi ökoehituse ekspertidelt ning Eestis on seda värvi arendanud SRIK (Säästva Renoveerimise Infokeskus) ja siinsel turul on seda värvi müünud juba 5 aastat Majatohter.

Toodame maalähedaseid toone, mis on inimkonnaga kaasas olnud juba miljoneid aastaid, ja seetõttu on need inimese silmale kõige mugavamad. Tellimiseks kirjuta meile info@ineco.ee, helista 5306 1223 või külasta meid Majatohtris Tallinnas aadressil Väike-Patarei 5. Savivärv on hetkel tellitav Majatohtri e-poest SIIT.

Lisainfo

Kaal 1 kg
Toon

Valge, Maalrivalge, Elevandiluu, Helehall, Hall, Türkiissinine, Põletatud Terra, Naturaalne Terra, Kollane Ooker

Effekt

Sile, Struktuurne

Kogus

1 l, 5 l

Kontakt
Väike-Patarei 5, Tallinn
tel. 5306 1223
info@ineco.ee

Oleme avatud
Esmaspäevast reedeni: 9.00 - 18.00
Lupäeviti: 10.00 - 14.00